سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
براساس ماشین
لوازم جانبی
پهنا
فاق
سایز رینگ
کالا برای:

لاستیک کوییک

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

لاستیک کوییک نیز از میان برندهای مختلف داخلی و خارجی قابل خریداری می باشد. فروشگاه کیان گیتی در لیست محصولات خود، اقدام به فروش لاستیک کوییک در سایزهای استاندارد می نمایند. این چنین رانندگان با مد نظر قرار دادن تیپ خودروی کوییک، بایستی در انتخاب و خرید لاستیک کوییک توجه و دقت کافی داشته باشند. لاستیک ارتباط اصلی خودرو با سطح جاده را فراهم می کند. به همین دلیل کیفیت رانندگی بر روی انتخاب نوع لاستیک کوییک تأثیر می گذارد. از جمله تیپ های متفاوت خودروی کوییک می توان به کوییک SE، کوییک پلاس اتوماتیک، کوییک R پلاس، کوییک R پلاس اتومات، کوییک G، کوییک GX-L و کوییک GX-H اشاره نمود. در نتیجه هنگام خرید لاستیک کوییک بایستی سایز رینگ خودرو و سایر مشخصات فنی مرتبط به موتور و توان خودرو را در نظر بگیرید. همواره لاستیک فابریک کوییک و هر اتومبیل دیگری به طور دقیق منطبق بر مشخصات فنی خودرو تعیین می گردد.

بررسی خرید لاستیک کوییک در انواع مختلف

خرید لاستیک کوییک بر اساس مشخصات فنی خودرو و همچنین وضعیت آب و هوا یا سبک رانندگی صورت می پذیرد. البته بسیاری از افراد نیز تنها بر اساس مشخصات فنی تایرهای فابریک، انتخاب لاستیک خود را انجام می دهد. فروش لاستیک کوییک مدل رادیال بیشتر از سوی رانندگان مورد استقبال قرار گرفته می شود چون باعث بهبود عملکرد خودرو در سرعت های بالا می گردد. هم اکنون متناسب با موقعیت های گوناگون رانندگی در سطح جاده های شهری و خارج شهر، می توانید در انتخاب لاستیک کوییک توجه بیشتر نشان دهید.

لاستیک کوییک

با توجه به اینکه خودروی کوییک جزء اتومبیل های اسپورت به شمار می رود، برخی از افراد برای انجام مسابقات رالی خواستار استفاده از این خودرو هستند. بنابراین هنگام تعویض تایرهای قدیمی و خرید لاستیک کوییک باید به نوع ساختار و مدل لاستیک توجه نمائید. به عنوان مثال عمدتاً انتخاب لاستیک های مسابقه از میان تایرهای رادیال می باشد چون امکان کنترل اتومبیل در سرعت های بالا راحت تر صورت می گیرد. صرف نظر از قیمت لاستیک کوییک، بررسی مشخصات فنی محصول مورد نظر از سوی راننده حائز اهمیت است. لازم به ذکر است که خرید لاستیک کوییک را می توانید از میان تایرهای بایاس انجام دهید. عمدتاً این انتخاب برای رانندگی در جاده های خاکی و ناهموار مناسب است.

قیمت لاستیک کوییک با نرخ دولتی و نکات اصلی برای فروش لاستیک کوییک

قیمت لاستیک کوییک به پارامترهای مهم از قبیل برند، سایز و سال تولید وابسته است. در نتیجه پس از بررسی مشخصات فنی محصولات موجود در بازار، می توانید نسبت به خرید لاستیک کوییک تصمیم گیری بهتری إتخاذ نمائید. یک راننده مجرب صرف نظر از قیمت، مشخصات فنی تایرهای موجود را باید در نظر بگیرید. علاوه بر آنکه متناسب با سبک رانندگی و شرایط آب و هوایی منطقه، در انتخاب نوع لاستیک کوییک توجه نمائید. فروش لاستیک کوییک بر اساس رایج ترین سایزها همانند 185/65R14، 195/65R14 و ۲۰۵/۶۰R14  انجام می پذیرد که امکان انتخاب این سایزها از میان برندهای ایرانی و خارجی برای خریدار فراهم می باشد.

اگر تمایل به کسب تجربه بهتری از رانندگی کردن در جاده های آسفالت را دارید، خرید لاستیک رادیال برای خودروی کوییک می تواند بهترین گزینه محسوب گردد. در انتخاب لاستیک های کوییک، بررسی عملکرد خودرو و مشخصات فنی آن مهم است. متناسب با نیاز اتومبیل، با انتخاب لاستیک مناسب، بهترین تجربه رانندگی را می توانید کسب نمائید. در نتیجه امکان کنترل فرمان خودرو برای راننده کار راحتی خواهد بود. پس از بررسی قیمت لاستیک کوییک، آگاهی نسبت به مشخصات فنی تایر برای راننده حائز اهمیت است چون کنترل خودرو در جاده های بارانی و لغزنده وابسته به نوع لاستیک ها می باشد. جهت بررسی بیشتر مشخصات فنی و خرید لاستیک کوییک با قیمت ارزان می توانید به فروشگاه کیان گیتی مراجعه کنید.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 3 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()