سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
براساس ماشین
لوازم جانبی
پهنا
فاق
سایز رینگ
کالا برای:

نوار و تیوپ لاستیک

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

نوار و تیوپ لاستیک از اجزای مهم لاستیک تیوبلس به شمار می رود. توسط فروشگاه کیان گیتی، امکان خرید نوار و تیوپ لاستیک متناسب با مدل های مختلف تایر وجود دارد. چندین سال است که شاهد فروش نوار و تیوپ لاستیک با مشخصات فنی و ویژگی های منحصربفرد هستیم. در این جا قصد داریم تا بیشتر به معرفی و شرح ویژگی های نوار و تیوب لاستیک بپردازیم. اجزای مهم لاستیک عبارتند از رینگ، لاستیک و تیوب می باشند. تیوپ در داخل لاستیک قرار می گیرد و وظیفه نگهداری هوای فشرده میان رینگ و لاستیک را دارد. در نتیجه هنگام بروز پنچری تایرها، خرید نوار و تیوپ لاستیک ضرورت دارد. فروش نوار و تیوپ لاستیک در سایزهای متفاوت صورت می پذیرد چون وابسته به سایز لاستیک است. پیش از خرید نوار و تیوپ لاستیک بایستی مشخصات فنی تایر در نظر گرفته شود. از مزایای مهم نوار و تیوب لاستیک می توان به تداوم طول عمر لاستیک خودرو اشاره کرد. بکارگیری نوار و تیوپ لاستیک در طراحی تایر، حاصل فناوری پیشرفته است که باعث بهبود عملکرد لاستیک های خودرو می شود.

فروش نوار و تیوپ لاستیک

فروش نوار و تیوپ لاستیک در سایزهای متفاوت به رانندگان کمک می کند که بتوانند راحت تر متناسب با مدل لاستیک خودرو، محصول مورد نظر را خریداری کنند. از ویژگی های شاخص نوار و تیوپ لاستیک می توان به کاهش تعداد دفعات پنچری ماشین اشاره کرد. لازم به ذکر است که صرف هزینه برای تعویض و خرید نوار و تیوپ لاستیک نسبت به خرید لاستیک صرفه اقتصادی بیشتر دارد. هم اکنون شاهد استفاده از لاستیک های تیوبلس برای خودروهای مختلف هستیم که باعث می گردد طول عمر آن ها در موقعیت های مختلف رانندگی افزایش پیدا کند. فروش نوار و تیوپ لاستیک مبتنی بر مدل های متنوع محصولات شرکت های لاستیک سازی انجام می پذیرد. با کسب آگاهی نسبت به ویژگی و مشخصات فنی نوار و تیوب لاستیک، منطبق بر مدل لاستیک های خودرو می توانید بهترین انتخاب خود را انجام دهید.

نوار و تیوپ لاستیک

خرید نوار و تیوپ لاستیک

خرید نوار و تیوپ لاستیک دارای یک سری نکات است که بر عموم رانندگان پوشیده می باشد. در نتیجه جهت کسب اطلاعات تخصصی نسبت به فروش نوار و تیوپ لاستیک ماشین های سبک، شاسی بلند و غیره می توانید با کارشناسان فروش ما مشورت نمائید. قیمت نوار و تیوپ لاستیک به ویژگی های آن وابسته می باشد و بهتر است با مراجعه به مراکز معتبر، با اطمینان خاطر محصول با کیفیت خریداری کنید. هم اکنون شاهد فروش نوار و تیوب لاستیک به صورت مجزا هستیم چون قابلیت تعویض را دارند و این چنین می توان هزینه های حفظ و نگهداری از لاستیک خودرو را کاهش داد. در حالت کلی، می توان گفت: میزان پنچری لاستیک های تیوبلس کاهش پیدا کرده است چون به افراد امکان تعویض و خرید نوار و تیوپ لاستیک جدید را می دهد و نیاز به تعویض کوتاه مدت لاستیک خودرو نیست. بررسی مشخصات فنی محصولات در لیست فروش نوار و تیوپ لاستیک به خریدار کمک می کند که راحت تر بتواند خرید خود را انجام دهد.

قیمت نوار و تیوپ لاستیک

قیمت نوار و تیوپ لاستیک وابسته به نوع و سایز آن دارد. البته بستگی به نوع تکنولوژی به کار رفته در آن خواهد داشت. با انتخاب لاستیک مناسب برای اتومبیلتان می توانید تجربه بهتری از رانندگی را کسب نمائید. بررسی شرایط رانندگی و مدل خودرو، پیش از انتخاب لاستیک حائز اهمیت است. هنگام خرید نوار و تیوپ لاستیک باید اطلاعات اولیه نسبت به تایرهای فابریک ماشین داشته باشید. منطبق بر نوع لاستیک، باید در صدد برای جایگزین کردن نوار و تیوب لاستیک باشید تا همخوانی لازم نسبت به کیفیت و ماندگاری داشته باشد. فروش نوار و تیوپ لاستیک به دارندگان لاستیک های تیوبلس کمک می کند که بتوانند پنچری ماشین خود را تنها با تعویض چنین قطعاتی مرتفع سازند. در صورتی که لاستیک های بدون تیوب مستلزم تعویض کامل لاستیک است. جهت اطلاع از قیمت نوار و تیوپ لاستیک می توانید با کارشناسان فروش کیان گیتی تماس بگیرید.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 3 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()