سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
براساس ماشین
لوازم جانبی
پهنا
فاق
سایز رینگ
کالا برای:

لاستیک پراید

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

لاستیک پراید شامل مشخصات فنی معین است که مبتنی بر مدل ماشین می توان خریداری کرد. فروشگاه کیان گیتی دارای سابقه طولانی در حوزه فروش لاستیک ماشین های سواری ، نیمه سنگین و سنگین می باشند. این چنین علاقه مندان به خرید لاستیک پراید با قیمت دولتی می توانند با مراجعه به این فروشگاه معتبر، متناسب با مشخصات فنی تایرهای فابریک، انتخاب خود را انجام دهند. فروش لاستیک پراید در سایزهای متفاوت باعث گردیده تا رانندگان متناسب با مدل خودرو منجمله پراید 132، پراید صبا، پراید 111، پراید 141، پراید 151 و ... بتوانند انتخاب بهتری داشته باشند. از این رو قیمت لاستیک پراید به برند و مشخصات فنی لاستیک انتخابی وابسته است. خودروی پراید از جمله اتومبیل های رایج در بازار به شمار می رود که باعث گردیده تقاضا برای خرید لاستیک پراید بیشتر شود. تنوع برندهای موجود در بازار بسیار است و این مسئله باعث گردیده تا رانندگان متناسب با بودجه ای که در اختیار دارند، به سهولت بهترین انتخاب خود را داشته باشند. نوع لاستیک بر کیفیت رانندگی تأثیر می گذارد و به همین دلیل در لیست فروش لاستیک پراید دولتی باید به تطابق مشخصات فنی محصول مورد نظر توجه نمائید.

فروش لاستیک پراید دولتی ۱۴۰۳

فروش لاستیک پراید در برندهای داخلی و خارجی باعث می گردد انتخاب برای رانندگان راحت تر صورت بپذیرد. البته بایستی این مسئله مهم را در نظر بگیرید که از مراکز معتبر و شناخته شده، برای خرید لاستیک پراید استفاده نمائید چون متأسفانه در سطح بازار شاهد فعالیت افراد کلاهبردار هستیم که محصولات بی کیفیت و تاریخ گذشته به فروش می رسانند. در نتیجه صرف نظر از قیمت لاستیک پراید باید از اصالت کالا اطمینان حاصل نمائید، تا کیفیت رانندگی خود را در شرایط مختلف آب و هوایی کاهش ندهید. انتخاب لاستیک پراید باید بر اساس مشخصات فنی تایرهای فابریک اتومبیل مورد نظرتان صورت بپذیرد که البته ضرورت دارد که فاکتورهای دیگر همانند شرایط آب و هوایی منطقه ای که رانندگی می کنید و نوع کاربری که از اتومبیلتان دارد، در خرید لاستیک پراید در نظر گرفته شوند. همواره انتخاب لاستیک به شاخص های متعددی وابسته است که باعث می گردد رانندگان در خرید محصول مورد نظر تردید بیشتری نشان دهند. چرا که فروش لاستیک پراید در مدل و سایزهای متفاوت برای رانندگان مبتدی انتخاب را سخت تر نموده است.

لاستیک پراید

خرید لاستیک با کیفیت پراید

خرید لاستیک پراید عمدتاً از میان مدل های رادیال صورت می پذیرد چون امکان فرمان پذیری خودرو را برای راننده راحت تر نموده است. امروزه اتومبیل پراید در تیپ های متفاوت همچون ST، LX، SL، EX و ... تولید می شوند که از نظر بدنه ظاهری و همچنین مشخصات فنی یک سری تفاوت های جزئی با یکدیگر دارند. بنابراین پیش از خرید لاستیک پراید باید اطلاعات اولیه نسبت به مشخصات فنی تایرهای فابریک داشته باشید. بدیهی است منطبق بر استانداردهای از پیش تعیین شده، از میان لیست فروش لاستیک پراید، بهترین انتخاب مدل و سایز تایر را انجام دهید. یکی از رایج ترین سایزهای لاستیک پراید عبارتند از 165/65R13 است که میزان پهنای لاستیک 165 میلی متر بوده و ارتفاع لاستیک نیز به مقدار 60 میلی متر می باشد و 13 نیز سایز رینگ های این خودروی پراید است.

قیمت لاستیک پراید دولتی ارزان

قیمت لاستیک پراید بر اساس برند و سایز لاستیک می توان متفاوت تعیین گردد. همواره متناسب با مدل خودروهای پراید، شاهد فروش لاستیک پراید با برندهای معتبر همچون لاستیک کویرتایر، لاستیک بارز، لاستیک یزد تایر، لاستیک ایران تایر و ... هستیم. در نتیجه رانندگان بدون دغدغه متناسب با بودجه ای که در اختیار دارند، به سهولت می توانند نسبت به خرید لاستیک پراید با مشخصات فنی استاندارد و کیفیت بالا اقدام نمایند. جهت استعلام قیمت لاستیک پراید دولتی و خرید ثبت نام آنلاین آن می توانید با کارشناسان فروش کیان گیتی تماس بگیرید.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 3 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()