سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
براساس ماشین
لوازم جانبی
پهنا
فاق
سایز رینگ
کالا برای:

لاستیک کویر تایر

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

فروشگاه کیان گیتی یکی از مراکز فعال فروش لاستیک کویر تایر دولتی در کشورمان است که انواع سایز های این برند را ارائه می دهد. برای خرید لاستیک کویر تایر می‌ توانید به صورت آنلاین از طریق این سایت اقدام نمایید. کویر تایر از برند های قدیمی در زمینه تولید لاستیک در کشورمان می‌ باشد. شرکت کویر تایر در سال ۱۳۷۷ در شهر بیرجند تاسیس شد. تولیدات کویر تایر شامل انواع لاستیک‌ سواری کویر تایر برای اتومبیل‌ های مختلف هستند که این تایر ها با خودرو های ایرانی و خارجی مطابقت دارند و سازگار می‌ باشند. قیمت لاستیک کویر تایر در این مجموعه با نرخ مصوب دولتی در نظر گرفته شده است.

مزایای لاستیک سواری کویر تایر

لاستیک سواری و شاسی بلند کویر تایر از پرطرفدارترین نمونه‌ های تایر های ایرانی می‌ باشد که دارای کیفیت بالایی بوده و با استفاده از تکنولوژی روز به تولید رسیده است. در ادامه به مزایای لاستیک سواری کویر تایر می‌ پردازیم:

  • طول عمر بالا

 لاستیک سواری و شاسی بلند کویر تایر در مقایسه با بسیاری از برند های هم رده از کیفیت بالایی برخوردار می‌ باشد.این لاستیک‌ ها دوام و ماندگاری بسیار خوبی را دارند.

  • حرکت نرم و بی‌ صدا لاستیک کویر تایر

 یکی از مزایای لاستیک سواری کویر تایر ، انعطاف استاندارد آن می‌ باشد. این تایر ها دارای انعطاف لازم برای حرکت نرم بوده و به همین دلیل میزان تولید صدا را به حداقل خود می‌ رسانند. تایر های کویر تایر دارای چسبندگی بسیار خوبی بوده و به همین دلیل کنترل پذیری بسیار خوبی خواهد داشت.

فروش لاستیک کویر تایر

  • مصرف سوخت پایین

 تایر های کویر تایر دارای مصرف سوخت بسیار مناسبی هستند و این به دلیل مقاومت پایین و کاهش سطح اصطکاک لاستیک می‌ باشد. بنابراین استفاده از این تایر ها بسیار به صرفه خواهد بود. خرید لاستیک کویر تایر را از بهترین مجموعه ی فروش لاستیک کویر تایر یعنی فروشگاه کیان گیتی انجام ‌دهید.

  • مناسب با انواع آب و هوا

 لاستیک سواری کویر تایر متناسب با شرایط ایران ساخته شده و به همین دلیل بهترین انتخاب برای خودرو ها در شرایط آب و هوای کشور می‌ باشد. این تایر ها در مقابل گرما بسیار مقاوم هستند و همچنین در فصل‌ های سرد سال نیز دارای عملکرد بسیار بالایی می‌ باشد.

خرید انواع لاستیک کویر تایر دولتی

 همانطور که گفته شد لاستیک‌ های کویر تایر دارای مزایای بسیار خوبی هستند که موجب شده این تایر ها بسیار پرطرفدار باشند.  تایر در کشورمان توسط مراکز فروش‌ لاستیک کویر تایر مختلف ارائه شده و متقاضیان خرید لاستیک کویر تایر می‌توانند به صورت حضوری و اینترنتی خریدشان را انجام دهند. با توجه به مناسب بودن قیمت لاستیک کویر تایر، این تایر ها بسیار پرفروش هستند. فروشگاه گیان گیتی یکی از معتبر ترین و تخصصی‌ ترین مراکز فروش لاستیک کویر تایر و سایر لاستیک‌ ها می‌ باشد. فروش لاستیک سواری و شاسی بلند کویر تایر توسط این مجموعه متناسب با سایز رینگ‌ های مختلف در نظر گرفته شده است. بنابراین متناسب با خودروی خود می‌ توانید خرید لاستیک سواری کویر تایر را از طریق این مجموعه تهیه نمایید.

فروش لاستیک کویر تایر با قیمت دولتی 1403

 قیمت لاستیک کویر تایر در بازار در سطح مطلوبی قرار دارد و این تایرها به دلیل محبوبیت بالایی که دارند توسط مجموعه‌ های زیادی به فروش می‌ رسند. یکی از مراکز فروش لاستیک کویر تایر، فروشگاه کیان گیتی است که انواع مدل‌ های لاستیک سواری و شاسی بلند کویر تایر را عرضه می‌ نماید. قیمت لاستیک کویر تایر در انواع مختلف با توجه به نوع تکنولوژی ساخت، کیفیت ،مدل ،اندازه و غیره مختلف است.مجموعه کیان گیتی به دلیل اینکه یکی از مراکز پخش لاستیک می‌ باشد، قیمت لاستیک کویر تایر را بسیار مناسب در نظر گرفته است و متقاضیان خرید لاستیک کویر تایر دولتی از طریق این مجموعه می‌ توانند تایر‌هایی با کیفیت و با قیمت ارزان را تهیه کنند.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 3 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()