سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
براساس ماشین
لوازم جانبی
پهنا
فاق
سایز رینگ
کالا برای:

لاستیک سمند

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

لاستیک سمند را می توانید از میان برندهای ایرانی و خارجی موجود در فروشگاه کیان گیتی انتخاب نمائید. جهت خرید لاستیک سمند باید مشخصات فنی و مدل خودرو را مد نظر قرار دهید. خودروی سمند در تیپ های متفاوت همانند سمند LX، سمند SE، سمند دوگانه سوز، سمند EF، سمند سورن ELX ساده ، توربو و همچنین دنا و دنا پلاس ساخته می شوند. در نتیجه ممکن است دارای رینگ های متفاوت باشند که این مسئله باعث می گردد هنگام خرید لاستیک سمند، دقت کافی نسبت به این موضوع مهم داشته باشید. فروش لاستیک سمند با سایز متفاوت اتفاق می افتد و این مسئله به رانندگان کمک می کند که بتوانند در موقعیت های متفاوت رانندگی در سطح شهر و یا مسابقه و تردد در جاده های خاکی، بهترین نوع لاستیک را خریداری کنند.

نکات مهم در خرید لاستیک سمند

خرید لاستیک سمند منطبق بر مدل خودرو، می تواند یک سری نکات مهم داشته باشد و به همین دلیل به صورت کلی در ادامه‌ی متن بدان می پردازیم. شاخص های مهم از جمله مدل خودروی سمند، شرایط محیطی، نوع جاده و نوع کاربری از خودرو در کنار قیمت بر روی انتخاب برند و مدل لاستیک سمند تأثیرگذار است. با توجه به موقعیت های مختلف رانندگی، انتخاب نوع لاستیک سمند برای راننده حائز اهمیت است. تنوع لاستیک های خودرو در سطح بازار بسیار است و این مسئله به راننده کمک می کند که بتواند انتخاب بهتری داشته باشد و کیفیت رانندگی خود در هر جاده‌ای بهبود ببخشد.

فروش لاستیک سمند در مدل و سایزهای متفاوت، ممکن است خریدار را گیج و سردرگم کند. در نتیجه یک راننده مبتدی متناسب با مدل خودروی سمند، می تواند با کارشناسان فروش لاستیک سمند ما مشورت نماید و سپس تصمیم بهتری نسبت به خرید لاستیک سمند بگیرند. مهمترین طبقه بندی لاستیک های خودرو عبارتند از لاستیک های زمستانه، تابستانه و تمام فصل می شود. بنابراین راننده مبتنی بر موقعیت های گوناگون رانندگی، می توانند نسبت به خرید لاستیک سمند اقدام کنند.

لاستیک سمند

بررسی قیمت لاستیک سمند

قیمت لاستیک سمند به شاخص های مهم همچون برند، مشخصات فنی، سال تولید و نوع ساختار تایر وابسته است. در نتیجه بر اساس موقعیت های گوناگون رانندگی می توانید بهترین خرید لاستیک سمند را انجام دهید. لاستیک رادیال، لاستیک بایاس، لاستیک تمام فصل، لاستیک زمستانه و لاستیک تابستانه تنها برخی از مهمترین دسته‌بندی‌های لاستیک سمند به شمار می روند که از نظر عملکردی می توانند با یکدیگر یک سری تفاوت های آشکار و کلی داشته باشند.

برای نمونه افرادی که ساکن مناطق گرمسیر هستند، از میان لیست فروش لاستیک سمند، تایرهای تابستانه در برندهای معتبر می تواند بهترین گزینه محسوب گردد چون لایه های تشکیل دهنده لاستیک در برابر گرمای زیاد منطقه دارای مقاومت بالایی هستند. اگر در انتخاب نوع لاستیک سمند تردید دارید، می توانید با بررسی مشخصات فنی محصولات موجود، بهترین تایر را خریداری کنید. قیمت لاستیک سمند بر اساس نوسان نرخ ارز در سطح بازار ممکن است ثبات نداشته باشد. در نتیجه ضرورت دارد که پیش از خرید لاستیک خودرو، از میزان کیفیت متریال به کار رفته در تایر و همچنین سال تولید آن و طول عمر مفید آن اطمینان حاصل کنید.

همواره با انتخاب لاستیک سمند مناسب، کیفیت رانندگی خود را در جاده های بارانی و لغزنده بهبود دهید و در نتیجه فرمان‌پذیری خودرو و شدت ترمزگیری راحت تر صورت می پذیرد. در حال حاضر با مراجعه به فروشگاه اینترنتی کیان گیتی، به سهولت رانندگان می توانند به بررسی قیمت و مشخصات فنی انواع لاستیک موجود در فروشگاه بپردازند. این چنین متناسب با مدل خودروی موجود، بهترین خرید لاستیک سمند را انجام دهند. در حالت کلی، بدون محدودیت مکانی و زمانی، همراه با گارانتی معتبر می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی ما، نسبت به سفارش لاستیک سمند مدل رادیال اقدام نمائید.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 3 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()